teatr +

Łódzki Detal Awangardowy

Konkurs Łódzki Detal Awangardowy przeprowadzony zostanie na fanpage'u Łódź stolicą awangardy. Odbędzie się w dwóch terminach: 21 kwietnia-23 czerwca oraz 30 czerwca-1 września 2017 r.  

Każdy konkursowy post to dwa zadania: 

  • Wersja prostsza, odwołująca się do Waszej wiedzy i znajomości miasta. Trzeba powiązać artystę, fragment jego biografii lub dorobku z jakimś miejscem w Łodzi. Za każde pięć poprawnych odpowiedzi nagrodą jest bilet do Teatru Nowego. Trzeba się spieszyć bo decydująca będzie kolejność odpowiedzi!
  • Zadanie #phototask – wymaga spotkania twarzą w twarz z prawdziwą, nieujarzmioną miejską tkanką. Dla ludzi, którzy uwiecznią awangardę w jej naturalnym środowisku przygotowaliśmy coś ekstra – dwudniowy wyjazd i zwiedzanie jednej z pereł polskiego modernizmu – Gdyni. Na pokładzie mamy 10 miejsc - jadą ci, którzy prześlą nam najwięcej zdjęć zgodnych z treścią zagadki.

Brzmi skomplikowanie? Okaże się całkiem proste!

Uwaga – zdjęć i odpowiedzi nie zamieszczamy w komentarzach, tylko wysyłamy na adres kontakt@lodzkidetal.pl. Komentarze z odpowiedziami i zdjęciami będą usuwane. Pytania prosimy kierować na adres kontakt@lodzkidetal.pl.