o teatrze

zespół

DYREKCJA

 

Krzysztof Dudek – dyrektor teatru

 

Zespół Artystyczny

 

Martyna Quant – dramaturg

 

Zespół Aktorski:

Paweł Audykowski, Wojciech Bartoszek, Monika BuchowiecPrzemysław Dąbrowski, Barbara Dembińska, Wojciech Droszczyński, Maria GładkowskaŁukasz Gosławski, Artur Gotz, Jolanta Jackowska, Malwina Jelistratow, Magdalena Kaszewska, Gracjan Kielar, Beata Kolak, Agnieszka Korzeniowska, Dariusz Kowalski, Michał Kruk, Tomasz KubiatowiczMarek Lipski, Konrad Michalak, Adam MortasMirosława Olbińska, Wojciech Oleksiewicz, Aleksandra PosielężnaKrzysztof Pyziak, Danuta RynkiewiczKamila Salwerowicz, Piotr Seweryński, Sławomir Sulej, Lucyna Szierok, Bartosz TurzyńskiKatarzyna Żuk.

 

organizator pracy artystycznej:

Julia Galewicz-Kwaśniewska

 

inspicjentki :

Teresa Hajman, Hanna Molenda, Agnieszka Choińska

  

Zespół Techniczny

 

Marcin Sosnowski – kierownik zespołu technicznego

Alicja Wierzchosławska – zastępca kierownika zespołu technicznego

Radosław Pietrasiak – kierowca/zaopatrzeniowiec

 

pracownie i obsługa przedstawień

 

pracownia elektroakustyczna:

Piotr Bruszewski, Michał Pawlik, Wiesław Rożniatowski, Sławomir Solarski, Ryszard Sosnowski, Kamil Urbanowicz

 

stolarnia:

Paweł Jaszczak, Robert Kędzierski

 

ślusarnia:

Wacław Łopaczyński

 

pracownia krawiecka:

Małgorzata Krasuń, Barbara Kędzierska, Grzegorz Puchacz

 

charakteryzatornia:

Bożena Kobierzycka, Małgorzata Zawadzka-Lewik

 

rekwizytorzy:

Elżbieta Szymczak, Piotr Malec

 

pracownia plastyczna:

Jarosław Kluszczyński, Monika Prajs

 

tapicer:

Piotr Nowosielski

 

garderobiane:

Beata Łuczak, Krystyna Meczkulska

 

obsługa sceny:

Michał Jeziorski, Grzegorz Pawłowski, Krzysztof Siwiak, Adam Sobczyński, Marek Szymański

 

magazyn kostiumów:
Monika Prajs

 

konserwator:

Andrzej Sosnowski

 

Zespół Administracyjny

 

księgowość:

Bernarda Ambrożkiewicz – główna księgowa

Ewelina Bulińska - zastępca głównej księgowej

Jerzy Michalak – kasjer kasy głównej

 

Dział Marketingu i Obsługi Widzów:

Małgorzata Gaduła-Zawratyńska – kierownik działu

Bolesław K. Galczak – zastepca kierownika działu ds. promocji,

Elżbieta Kujawińska – zastepca kierownika działu ds. sprzedaży

Piotr Kałużny – specjalista ds. marketingu

Anna Maria Gajewska – specjalistka ds. wizualizacji i plastyki teatru

Beata Pielesiak –  specjalista ds. edukacji

Rafał Zięba – archiwum (biblioteka)

kasjerki:

Barbara Augustyniak

Dorota Woźniakowska

 

Dział Administracyjno-Organizacyjny:

Agnieszka Kubik – kierownik działu/kadry

Magdalena Kurowska - zastępca kierownika działu administacji

Maja Iwińska – obsługa sekretariatu
Marek Hałat - konserwator
Bogusław Doryń – specjalista ds. elektro-energetycznych

Grażyna Kowalska – sprzątaczka

Bożena Krzesińska – sprzątaczka

Paulina Piórkowska – sprzątaczka

Halina Tarczewska – sprzątaczka

Bożena Bobowicz - sprzątaczka

Kazimiera Graf – praczka

 

do góry