bilety

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Zakupy on-line (zobacz video)

Czy mogę zarezerwować bilety przez sklep internetowy?

Nie. Sklep internetowy służy tylko do zakupu biletów i zakończony jest płatnością on-line. Nieopłacenie biletów blokuje możliwość wykupienia ich na 12 godzin, a po tym czasie zamówienie jest anulowane.

 

Czy do dokonania zakupów on-line musze zakładać konto?

Nie. Można kupić bilety bez logowania.


Czy mogę wydrukować w domu bilet zakupiony on-line?
Nie. Bilety zakupione on-line nie są wysyłane drogą elektroniczną. Można je odebrać w kasie teatru lub bezpośrednio przed spektaklem u bileterów.

 

Nie dostałem/łam maila z potwierdzenia zamówienia w sklepie internetowym. Co zrobić?
Na początek sprawdź czy mail z potwierdzeniem nie trafił do folderu SPAM w twojej skrzynce mailowej. Jeżeli nie ma tam wygenerowanej z sytemu wiadomości, skontaktuj się z Biurem Obsługi Widzów.


Czy mogę dokonać płatności za bilety bezpośrednio na konto teatru?
Nie. Zapłacić za bilety można tylko za pośrednictwem operatora płatności Przelewy 24. Na stronę Przelewy 24 zostaniesz przekierowany/na automatycznie ze sklepu internetowego. Link do strony operatora (Przelewy 24) znajdziesz też w mailu potwierdzającym twoje zamówienie.

 

Rezerwacja biletów

Jak mogę zarezerwować bilety przez internet?

Bilety można rezerwować w Biurze Obsługi Widzów. Zamówienia prosimy wysyłać na adres bilety@nowy.pl. W zamówieniu należy koniecznie podać: tytuł sztuki, datę i godzinę spektaklu, ilość miejsc do zarezerwowania, imię i nazwisko oraz numer telefonu.

 

Czy mogę zarezerwować bilety przez telefon?

Bilety można rezerwować telefonicznie w kasie teatru i Biurze Obsługi Widzów.

 

Kiedy i gdzie mogę wykupić zarezerwowane bilety?
Zarezerwowane bilety należy wykupić w kasie teatru najpóźniej na tydzień przed rozpoczęciem spektaklu. Po upływie tego czasu zostaną ponownie przeznaczone do sprzedaży.