Śledź nas na:

Trupy w kieszeni

Autor: Barbara
26 lutego 2019

W tzw. kieszeni każdej ze scen teatralnych znajduje się cała masa przeróżnych rzeczy – elementów scenografii, rekwizytów, sprzętów technicznych i wszystko, co jest używane w spektaklach na scenie. Jest to też miejsce dla wielu pracowników teatru, gdzie jest szansa schować się przed światem, usiąść i odpocząć. Jedną z osób korzystających z tego typu udogodnienia w Teatrze Nowym był Pan Stanisław.

Pewnego dnia Pani Teresa z działu gospodarczego przemierzała ową kieszenią sceny w egipskich ciemnościach. Dostrzegła zarys postaci siedzącej w oddali, po cichu podeszła, złapała postać za dłoń i powiedziała: – Panie Stasiu, ale Pan dzisiaj taki zimny jakiś.

Okazało się, że Pani Teresa przypadkiem chwyciła dłoń szkieletu, będące częścią scenografii, dopiero po czasie orientując się o swojej pomyłce.

Opowiedz swoją prywatną historię

Wypełnij poniższy formularz, aby opowiedzieć nam i innym swoją historię. Pamiętaj aby wypełnić wszystkie pola! Dostaniesz powiadomienie, jeżeli historia zostanie przez nas opublikowana.

Pozostało znaków:

Chcesz inaczej opowiedzieć swoją historię?

Zadzwoń do nas
42 632 78 55
Odwiedź nas na miejscu:
ul. Zachodnia 93,
90-402 Łódź

Partnerzy akcji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.