Śledź nas na:

Noc listopadowa

Autor: Elżbieta K.
26 lutego 2019

Sprzątaczka wykazująca się roztargnieniem i pełnym oddaniem pracy, zmierza korytarzami z wiadrem pełnym brudnej wody i mopem, co rusz czyszcząc podłogi i zakamarki. Docierając na tył Dużej Sali Teatru Nowego, w pewnym momencie, zupełnie nieoczekiwanie wkroczyła nieopatrznie na scenę
z zamiarem umycia scenicznych desek. Pech chciał, że w tym samym momencie odbywał się spektakl „Noc listopadowa”, w którym jedną z ról odgrywał Ludwik Benoit. Ów aktor, widząc pomyłkowe zachowanie sprzątaczki, „nie wyszedł” z roli, tylko podszedł do sprzątaczki, objął ją ramieniem i powiedział: – „A co wy tu babuniu, w tę Noc listopadową robicie?”, jednocześnie wyprowadzając ją za scenę. Tam obrzucił sprzątaczkę już mniej kurtuazyjnym komentarzem, ale spektakl nie został przerwany.

Opowiedz swoją prywatną historię

Wypełnij poniższy formularz, aby opowiedzieć nam i innym swoją historię. Pamiętaj aby wypełnić wszystkie pola! Dostaniesz powiadomienie, jeżeli historia zostanie przez nas opublikowana.

Pozostało znaków:

Chcesz inaczej opowiedzieć swoją historię?

Zadzwoń do nas
42 632 78 55
Odwiedź nas na miejscu:
ul. Zachodnia 93,
90-402 Łódź

Partnerzy akcji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.